• Приєднуйся до нас
×

Повідомлення про стан

Locating you...

Дієтолог збірної України розповів, чим пиво краще коли

Дієтолог збірної України розповів, чим пиво краще коли

Спеціаліст зі спортивного харчування, шеф-кухар збірної України хорват Любомир Тошич, який був представлений на своїй посаді кілька днів тому на презентації нового тренера Андрія Шевченка, розповів чим пиво більш відповідний напій для футболіста, ніж кола.

Про це повідомляє "Спорт-Експрес в Україні".

На питання журналіста про те, чи дозволить кухар футболістам випити келих вина або склянка пива, хорват відповів позитивно.

"Я - не проти. Принаймні, після гри. У того ж пива дуже високий глікемічний індекс. Воно позитивно впливає на рівень цукру в крові. Підтримує баланс інсуліну після інтенсивних фізичних навантажень. І однозначно келих пива краще, ніж склянка коли", - зазначив Тошич.

За словами Тошича, який вже встиг проявити себе з позитивного боку в дніпропетровському "Дніпрі", найголовніше в раціоні футболіста - харчування в день гри - до і після матчу.

"Ключовий момент - раціон футболістів в день гри. Що вони їдять в обід - щоб отримати необхідну дозу корисних речовин без шкоди для шлунка. Як повинен виглядати вечерю після матчу - щоб максимально швидко відновити витрачену енергію. Правильне харчування як частина дотримання режиму - один з основних аспектів ефективності гравця на поле ", - пояснив фахівець.