• Приєднуйся до нас
×

Повідомлення про стан

Locating you...

Фінська компанія випадково розлила пиво в банки для газованої води

Фінська компанія випадково розлила пиво в банки для газованої води

Фінська компанія Hartwall, що займається виробництвом алкогольних і безалкогольних напоїв, помилково розлила пиво в банки для газованої води. На дивний смак Pepsi Max поскаржилися самі споживачі, повідомив портал YLE.

Помилку виявили клієнти магазину Prisma в місті Лахті. За словами одного з них, про те, що у газованої дивний смак, йому повідав його 13-річний син. Виявилося, що в баночці було пиво. «Добре, що я був поруч. Він міг би разом випити всю банку, не помітивши нічого », - заявив обурений батько хлопчика, слова якого наводить видання Etelä-Suomen Sanomat.

Чоловік відразу поскаржився в Hartwall. За словами представника компанії, згодом було встановлено, що алкогольний напій розливали в тару для газованої води протягом години. Після скарг керівництво вирішило відкликати партію Pepsi Max з продажу.

Розташована в Гельсінкі компанія Hartwall з 2008 року належить нідерландської пивоварної компанії Heineken. На заводі розливають, зокрема, сидр Upcider і пиво марок Karjala і Foster's. Крім того, компанія володіє ліцензією на виробництво брендів Pepsi, 7UP і Mountain Dew американської компанії PepsiCo.