• Приєднуйся до нас
×

Повідомлення про стан

Locating you...

Точка зору: чи важливо для крафтового пива поняття локальності?

Точка зору: чи важливо для крафтового пива поняття локальності?

 

Колумніст порталу VinePair Емілі Белл розмірковує, так чи, як для вина, важливо для пива поняття «локальності».

На вибір покупцем того чи іншого вина або дистиляту, безумовно, впливають поняття регіональності, терруара, місцевого продукту, підтримки місцевої культури. Але так чи важлива локальність для пива?

Наприклад, відповідно до Райнхайтсгеботом, пиво повинне складатися з води, хмелю та ячменю і варитися в чистому середовищі, без мікробів (дике бродіння -зовсім інша справа, де локальність як раз дуже важлива). Таким чином, якщо у пивовара є всі потрібні інгредієнти для того чи іншого пива, він може зварити його де завгодно.

Так чи важлива локальність? Це питання стоїть все гостріше. Згадаймо колективний позов до Anheuser-Busch InBev за приховування того факту, що Beck's, що позиціонується на ринку як «німецький Пільзнер», насправді вариться в Сент-Луїсі. Американці особливо наполягають на автентичності: наприклад, Guinness імпортується в Штати з Ірландії, а ось для азіатського ринку його варять в Малайзії.

Справжність і суперлокальное виробництво сталі основним капіталом брендів продуктів і напоїв по всій країні. Хоча визначення крафтового пива може бути злегка сумбурним, локальність часто називається серед критеріїв його визначення. Але і це не знімає питання - чи важлива для пива локальність?

І так і ні. Місце походження дійсно впливає на якість і характеристики зерна, води, хмелю. Так, в 1991 році виробництво Chimay Blanche «переросло» розмір абатства Нотр-Дам-де-Скурмон на півдні Бельгії, і ченці стали відправляти сировину в інше абатство в Нідерландах, але, не покладаючись на системи водопідготовки, вони поставляли для тамтешнього виробництва і воду

Ще один приклад - високомінералізована вода Бертон-апон-Трента, що визначила стильові характеристики англійського IPA, так що тепер пивовари навіть називають «бертонізаціей» надання воді необхідних для цього стилю характеристик.

Характеристики хмелю також змінюються в залежності від регіону походження, причому відмінності можуть виявлятися навіть на дистанції в кілька кілометрів. Наприклад, у 2010 році було проведено дослідження хмелю сорту Cascade виросли на хмільниках долини Вілламетт на відстані декількох кілометрів один від одного, і виявилося, що концентрації масел в них різняться.

Не дивно, що на перенасиченому крафтового ринку з'явилася тенденція робити пиво зі стовідсотково локальним хмелем, що дозволяє виділитися серед конкурентів. Rogue пішли ще далі і створили цілу лінійку пива з повністю місцевих інгредієнтів, які були вирощені на їх власній фермі. Маніфестом цієї лінійки є поняття dirtoir (грязюар?), Яким вони, по аналогії з терруар, називають сукупність грунтово-кліматичних факторів і особливостей місцевості, що визначають характеристики їх пива.

Локальність пива - це не тільки зміст масел в хмелі або іонів у воді, які можна підрахувати в лабораторії, а й певна романтика.

- Так, сучасні технології дозволяють повторити будь-яку воду. Але можна порівняти це з прокаленной сковорідкою: у кожного, хто готує їжу, є улюблена посуд, в якій все виходить смачніше, - каже Джиммі Моріка, пивовар Spoetzl Brewery.

Але, як би романтично звучить ця ідея, зробити повністю локальне пиво неймовірно складно - і не тільки тому, що не всі інгредієнти виробляються у вашій місцевості (наприклад, дубові бочки або риб'ячий клей).

Якщо крафтового пивоварня досягає хоча б невеликого успіху, вона тут же стикається з труднощами росту. Наприклад, Cigar City Brewing Co в 2012 році зрозуміла, що її можливостей більше не вистачає, щоб задовольнити попит, і віддала частину виробництва на аутсорс в одну з пивоварень, що працюють за контрактами. Контрактне пивоваріння не відповідає принципу локальності і викликає багато суперечок в повному світі, але іноді це єдиний спосіб для малих пивоварів продовжувати варити своє пиво.

Так що, хочете ви, щоб ці малюки померли гідної локальної смертю, або щоб вони продовжували варити пиво, яке вам подобається? Ніхто не зможе за вас відповісти на це питання.