• Приєднуйся до нас
×

Повідомлення про стан

Locating you...

Правила спільноти

Поважайте спільноту

Ми не вимагаємо від вас надмірної поваги й пошани до інших, а просто просимо не зловживати сайтом. Кожна нова цікава функція, доступна спільноті YouTube, передбачає певний рівень довіри. Ми впевнені, що ви будете відповідальними, як і мільйони інших користувачів, які виправдовують нашу довіру. Будьте одним із них.

Не виходьте за межі дозволеного

Ось кілька простих правил, які допоможуть уникнути неприємностей. Запам’ятайте ці правила й поставтеся до них якомога серйозніше. Не намагайтесь обходити їх або встановлювати власні правила – просто зрозумійте їх і спробуйте поважати цінності, які лежать у їх основі.

http://www.youtube.com/yt/policyandsafety/communityguidelines.html

Ми ретельно вивчаємо все, що Ви публікуєте

Наші спеціалісти цілодобово та без вихідних перевіряють, чи порушують позначені відео правила спільноти. У разі порушення відео вилучаються. Трапляється, що відео не порушує наших правил, але може бути прийнятним не для всіх. На таке відео може накладатися вікове обмеження. Якщо обліковий запис порушує наші правила, ми можемо застосувати до нього штрафні санкції, а за серйозні чи неодноразові порушення можемо заблокувати обліковий запис. Користувач заблокованого облікового запису не зможе створити новий.

Приєднуйтесь і розважайтеся

Пам’ятайте: це ваша спільнота. Кожний користувач YouTube робить сайт таким, яким він є, тому не вагайтеся та приєднуйтесь до нас.

Тут є що подивитися, адже наші користувачі створюють величезну кількість чудових відео. І ви можете стати одним із них. З кожним днем відеокамери й інші пристрої для відеозйомки стають усе доступнішими та простішими, тож не стримуйте своєї уяви.

Діліться з іншими своїми враженнями. Відгуки – невід’ємна частина YouTube. Вони можуть допомогти знайти друзів, розповісти свою історію та зробити час, проведений на YouTube, ще приємнішим. Тож залишайте коментарі, оцінюйте відео, створюйте власні відеовідповіді, беріть участь у конкурсах тощо. Обирайте заняття, яке вам до смаку.

Насамперед ми бажаємо вам приємних вражень! Сподіваємося, ви знайдете тут багато нового й цікавого та станете активним учасником нашої спільноти.

– Команда ПораПоПабам