• Приєднуйся до нас
Frau Rosa
вул. Липківського, 1а, РЦ «Ультрамарин», 1 этаж
+38 (044) 206-03-84, +38 (098) 560-60-60
0

Голоси відсутні

×

Повідомлення про стан

Locating you...

Frau Rosa

Опис: 

Ресторан «Frau Rosa» (Фрау Роза) в Києві - кокетлива сучасна мама. Вона елегантна і стильна, у дусі німецького мінімалізму. Наша Фрау воліє якість у всьому, тому сама варить пиво, готує м'ясо, вирощене на власній фермі і строго стежить за дотриманням всіх стандартів.
Головне достоїнство ресторану «FrauRosa» (Фрау Роза) - її кухня, а головна гордість - відкритий, розпечений гриль прямо за барною стійкою ресторану. Потягуючи свіже пиво, можна спостерігати, як підрум'янюються боки Вашого замовлення. Яловичі, свинячі, рибні стейки найрізноманітніших «калібрів», хрусткі овочі і, звичайно ж, безліч соусів. Гриль-меню ресторану - широко, і на нього радимо звернути увагу в першу чергу. Якщо ж бажаєте чогось легкого, виберете крем-суп, омлет з беконом і кави або ж салат «Цезар» (одна з найоригінальніших рецептур і подач в місті).
Ресторан «FrauRosa» у Києві (Фрау Роза) - це власна пивоварня в приміщенні ресторану - а значить пиво завжди свіже і смачне. 4 сорти - Світле, Пшенично, Браун Ель і Темне любителі пінного напою оцінять по достоїнству.
Найкраще доповненням до найсвіжішого пива і соковитому м'ясу - хороша музика.

Час роботи: 
цілодобово
Середній чек: 
300 грн
Детальна інформація: 
Парковка
Приймаємо пластикові картки
Free Wi-Fi
Фотографії закладу: 
Share this: 
Альтернативні назви: 
Фрау Роза