• Приєднуйся до нас
Славутич Шато Пивоварня
вул. Крещатик, 24
+38 (044) 279-37-04
0

Голоси відсутні

×

Повідомлення про стан

Locating you...

Славутич Шато Пивоварня

Опис: 

«Славутич Шато Пивоварня» знаходиться в самому серці Києва, на вулиці Хрещатик, в будинку №24. Це цілком демократичний заклад - місце, де однаково комфортно почувають себе люди різного віку і статусу. Славутич Шато - пивоварня з українським характером! Смачно, ситно, ароматно .

Тут Ви знайдете великий вибір гарячих страв, закусок, салатів . Незважаючи на «пивну» спеціалізацію ресторану, тут подають смачні десерти - морозиво, тортики і тістечка. Всі страви готуються за старовинною рецептурою і виключно з екологічно чистих, натуральних компонентів національного походження! Але не це головне! Все-таки не даремно заклад називається пивоварнею.

Тут варять пиво, свіже, ароматне, живе. Ви самі можете спостерігати процес приготування напою, який ви п'єте. Устаткування ексклюзивно надане фірмою «Славутич». Варять 4 сорти пива - «Славутич Срібне» (4,5%, щільність 12), «Славутич Золоте» (5%, щільність 13), «Славутич Платина» (5,5%, щільність 14) і «Славутич Бронза» ( 5%, щільність 14). Одразу біля входу гостей зустріне бар з широким вибором напоїв. У ресторані панує доброзичлива атмосфера, без якої немислимий хороший пивний ресторан. Тут постійно транслюються найяскравіші спортивні події. Ресторан має кращу літню терасу в центрі з видом на Хрещатик і Майдан Незалежності. Пивний ресторан працює цілодобово - ви можете насолоджуватися якісним пивом і смачною кухнею, не залежно від часу доби.

Час роботи: 
цілодобово
Фотографії закладу: 
Share this: