• Приєднуйся до нас
The Loft
вулиця Титова, 36, Дніпропетровськ
+38 (056) 732-48-36, +38 (056) 376-08-37
0

Голоси відсутні

×

Повідомлення про стан

Locating you...

The Loft

Опис: 

Loft (з англ. - Горище, верхній поверх) - широкий простір, часто промислового призначення, переобладнане під житло та офіси.

Ідея Loft зародилася в результаті використання фабричних приміщень у 40-х роках минулого століття в Манхеттені, Нью Йорк. Пройшовши шлях від майстерні до стильного приміщення, loft опинився на піку моди до п'ятидесятих годам. З часом  за оригінальним житлом і офісами закріпився статус елітних. І тепер в США і Європі в loft-концепції відкриваються офіси та галереї, ресторани і клуби.

Ключові особливості стилю loft диктує промисловий тип приміщень - відкрите планування, максимум простору і світла, а також обов'язкове сусідство старих і нових матеріалів - вікова цегляна кладка, бетонні стіни, проста дощата підлога поєднуються зі склом, хромованими деталями і ультрасучасної технікою.

За півстоліття існування loft-концепції мешканці таких приміщень змінювалися - від художників і архітекторів з їх студіями і галереями, до фінансистів і їхніх офісів. Але всіх цих людей об'єднує індивідуальність, свобода самовираження і небажання жити в рамках умовностей. Саме для таких людей створений The Loft beer pub / Лофт.

Час роботи: 
з 10:00 до 24:00
Середній чек: 
100 грн
Детальна інформація: 
Парковка
Приймаємо пластикові картки
Free Wi-Fi
Фотографії закладу: 
Share this: 
Альтернативні назви: 
Лофт